ТЕНИС ПРОГРАМА
 

Тенис

16 - 22 Май

ЧЕТВЪРТЪК 19 Май 12:00 Пряко: Елизе Мертенс - Кая Юван Sport+HD
NEXT Пряко: Каролина Плишкова - Марина Заневска Sport+HD
NEXT Пряко: Магда Линет - Анжелик Кербер Sport+HD
СЛЕД 18:30 Пряко: Виктория Голубич - Осеан Доден Sport+HD
13:00 Пряко: Ана Бондар - Айла Томлянович TV+
NEXT Пряко: Астра Шарма - Клеър Лю TV+
NEXT Пряко: Мартина Тревизан - Аранча Рус TV+
NEXT Пряко: Нурия Парисас Диас - Лучия Бронзети TV+
ПЕТЪК 20 Май 14:00 16:30 Пряко: Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Рабат - I полуфинал (WTA 250) TV+ / Sport+HD
16:30 18:00 Пряко: Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Рабат - II полуфинал (WTA 250) TV+
16:30 20:30 Пряко: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - полуфинали (WTA 250) Sport+HD
СЪБОТА 21 Май 14:00 16:30 Пряко: Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Рабат - финал (WTA 250) TV+ / Sport+HD
16:00 18:30 Пряко: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - финал (WTA 250) TV+ / Sport+HD
ПЕТЪК 10 Юни 12:00 18:00 Пряко: Libema Open, Хертегенбош - четвъртфинали (WTA 250) TV+
13:00 21:00 Пряко: Rothesay Open Nottingham, Нотингам - четвъртфинали (WTA 250) Sport+HD
21:00 23:00 Тенис: Libema Open, Хертегенбош - IV четвъртфинал TV+
СЪБОТА 11 Юни 12:00 15:30 Пряко: Libema Open, Хертегенбош - полуфинали (WTA 250) TV+
13:00 15:30 Пряко: Rothesay Open Nottingham, Нотингам - I полуфинал (WTA 250) Sport+HD
15:30 17:00 Пряко: Rothesay Open Nottingham, Нотингам - II полуфинал (WTA 250) TV+ / Sport+HD
НЕДЕЛЯ 12 Юни 13:00 15:30 Пряко: Libema Open, Хертегенбош - финал (WTA 250) TV+ / Sport+HD
15:00 17:30 Пряко: Rothesay Open Nottingham, Нотингам - финал (WTA 250) TV+ / Sport+HD
ПЕТЪК 17 Юни 12:00 18:00 Пряко: Bett1 Open, Берлин - четвъртфинали (WTA 500) TV+
13:00 17:00 Пряко: Rothesay Classic Birmingham, Бирмингам - I и II четвъртфинали (WTA 250) Sport+HD
18:00 20:00 Пряко: Bett1 Open, Берлин - IV четвъртфинал (WTA 500) Sport+HD
20:00 00:00 Rothesay Classic Birmingham, Бирмингам - III и IV четвъртфинали (WTA 250 - запис) Sport+HD
СЪБОТА 18 Юни 12:00 14:00 Пряко: Bett1 Open, Берлин - I полуфинал (WTA 500) TV+
13:00 14:00 Пряко: Rothesay Classic Birmingham, Бирмингам - I полуфинал (WTA 250) Sport+HD
14:00 17:00 Пряко: Rothesay Classic Birmingham, Бирмингам - полуфинали (WTA 250) TV+ / Sport+HD
17:00 19:00 Пряко: Bett1 Open, Берлин - II полуфинал (WTA 500) TV+ / Sport+HD
НЕДЕЛЯ 19 Юни 15:30 18:00 Пряко: Rothesay Classic Birmingham, Бирмингам - финал (WTA 250) Sport+HD
16:30 19:00 Пряко: Bett1 Open, Берлин - финал (WTA 500) TV+