Спортна Програма за 16 - 22 Май






Internationaux de Strasbourg, Страсбург (WTA 250)

ЧЕТВЪРТЪК 19/05
12:00 – 20:30 Пряко: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - четвъртфинали (WTA 250) Sport+HD

ПЕТЪК 20/05
16:30 – 20:30 Пряко: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - полуфинали (WTA 250) Sport+HD

СЪБОТА 21/05
16:00 – 18:30 Пряко: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - финал (WTA 250) TV+ / Sport+HD
Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Рабат (WTA 250)

ЧЕТВЪРТЪК 19/05
13:00 – 17:00 Пряко: Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Рабат - I и II четвъртфинали (WTA 250) TV+

ПЕТЪК 20/05
14:00 – 16:30 Пряко: Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Рабат - I полуфинал (WTA 250) TV+ / Sport+HD
16:30 – 18:00 Пряко: Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Рабат - II полуфинал (WTA 250) TV+

СЪБОТА 21/05
14:00 – 16:30 Пряко: Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Рабат - финал (WTA 250) TV+ / Sport+HD
Libema Open, Хертегенбош (WTA 250)

ПЕТЪК 10/06
12:00 – 18:00 Пряко: Libema Open, Хертегенбош - четвъртфинали (WTA 250) TV+
21:00 – 23:00 Тенис: Libema Open, Хертегенбош - IV четвъртфинал TV+

СЪБОТА 11/06
12:00 – 15:30 Пряко: Libema Open, Хертегенбош - полуфинали (WTA 250) TV+

НЕДЕЛЯ 12/06
13:00 – 15:30 Пряко: Libema Open, Хертегенбош - финал (WTA 250) TV+ / Sport+HD
Rothesay Open Nottingham, Нотингам (WTA 250)

ПЕТЪК 10/06
13:00 – 21:00 Пряко: Rothesay Open Nottingham, Нотингам - четвъртфинали (WTA 250) Sport+HD

СЪБОТА 11/06
13:00 – 15:30 Пряко: Rothesay Open Nottingham, Нотингам - I полуфинал (WTA 250) Sport+HD
15:30 – 17:00 Пряко: Rothesay Open Nottingham, Нотингам - II полуфинал (WTA 250) TV+ / Sport+HD

НЕДЕЛЯ 12/06
15:00 – 17:30 Пряко: Rothesay Open Nottingham, Нотингам - финал (WTA 250) TV+ / Sport+HD
Bett1 Open, Берлин (WTA 500)

ПЕТЪК 17/06
12:00 – 18:00 Пряко: Bett1 Open, Берлин - четвъртфинали (WTA 500) TV+
18:00 – 20:00 Пряко: Bett1 Open, Берлин - IV четвъртфинал (WTA 500) Sport+HD

СЪБОТА 18/06
12:00 – 14:00 Пряко: Bett1 Open, Берлин - I полуфинал (WTA 500) TV+
17:00 – 19:00 Пряко: Bett1 Open, Берлин - II полуфинал (WTA 500) TV+ / Sport+HD

НЕДЕЛЯ 19/06
16:30 – 19:00 Пряко: Bett1 Open, Берлин - финал (WTA 500) TV+
Rothesay Classic Birmingham, Бирмингам (WTA 250)

ПЕТЪК 17/06
13:00 – 17:00 Пряко: Rothesay Classic Birmingham, Бирмингам - I и II четвъртфинали (WTA 250) Sport+HD
20:00 – 00:00 Rothesay Classic Birmingham, Бирмингам - III и IV четвъртфинали (WTA 250 - запис) Sport+HD

СЪБОТА 18/06
13:00 – 14:00 Пряко: Rothesay Classic Birmingham, Бирмингам - I полуфинал (WTA 250) Sport+HD
14:00 – 17:00 Пряко: Rothesay Classic Birmingham, Бирмингам - полуфинали (WTA 250) TV+ / Sport+HD

НЕДЕЛЯ 19/06
15:30 – 18:00 Пряко: Rothesay Classic Birmingham, Бирмингам - финал (WTA 250) Sport+HD




 




Още новини от
 
ТВ КАНАЛИ НА РОЗЕНФЕЛД и КО АД
18:00
"Алтернативата" - публицистично предаване
12:00
Пряко: Тенис: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - четвъртфинали (WTA 250)