Спортна Програма за 27 Януари - 02 Февруари








Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020

Събота 01.02
14:00 - 16:00 Пряко: Футбол: Гранада - Еспаньол (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20) Sport+HD
16:30 - 17:00 Пряко: Футбол: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20) Sport+HD
17:00 - 18:50 Пряко: Футбол: Реал /М/ - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20, В паузата: Коментарно студио) Sport+HD
18:50 - 19:00 Пряко: Футбол: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20) Sport+HD
19:30 - 21:30 Пряко: Футбол: Майорка - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20) Sport+HD
22:00 - 00:00 Пряко: Футбол: Валенсия - Селта /Виго/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20) Sport+HD

Неделя 02.02
13:00 - 15:00 Пряко: Футбол: Леганес - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20) Sport+HD
15:00 - 17:00 Пряко: Футбол: Ейбар - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20) Sport+HD
17:00 - 19:00 Пряко: Футбол: Атлетик /Б/ - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20) Sport+HD
19:30 - 21:30 Пряко: Футбол: Севиля - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20) Sport+HD
21:30 - 22:00 Пряко: Футбол: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20) Sport+HD
22:00 - 23:50 Пряко: Футбол: Барселона - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20, В паузата: Коментарно студио) Sport+HD
23:50 - 00:00 Пряко: Футбол: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20) Sport+HD

Петък 07.02
22:00 - 00:00 Пряко: Футбол: Валядолид - Виляреал (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20) Sport+HD

Събота 08.02
16:30 - 17:00 Пряко: Футбол: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20) Sport+HD
17:00 - 18:50 Пряко: Футбол: Хетафе - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20, В паузата: Коментарно студио) Sport+HD
18:50 - 19:00 Пряко: Футбол: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20) Sport+HD
19:30 - 21:30 Пряко: Футбол: Алавес - Ейбар (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20) Sport+HD
22:00 - 00:00 Пряко: Футбол: Атлетико /М/ - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20) Sport+HD

Неделя 09.02
13:00 - 15:00 Пряко: Футбол: Еспаньол - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20) Sport+HD
15:00 - 17:00 Пряко: Футбол: Реал /Сосиедад/ - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20) Sport+HD
17:00 - 19:00 Пряко: Футбол: Осасуна - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20) Sport+HD
19:30 - 21:30 Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20) Sport+HD
21:30 - 22:00 Пряко: Футбол: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20) Sport+HD
22:00 - 23:50 Пряко: Футбол: Бетис - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20, В паузата: Коментарно студио) Sport+HD
23:50 - 00:00 Пряко: Футбол: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20) Sport+HD
Open Sud de France, Монпелие

Петък 07.02
15:00 – 22:00 Пряко: Тенис: Open Sud de France, Монпелие - четвъртфинали (ATP 250) F+ / Sport+HD
22:00 – 00:00 Пряко: Тенис: Open Sud de France, Монпелие – IV четвъртфинал (ATP 250) F+

Събота 08.02
16:00 – 20:30 Пряко: Тенис: Open Sud de France, Монпелие - полуфинали (ATP 250) F+

Неделя 09.02
15:30 – 18:00 Пряко: Тенис: Open Sud de France, Монпелие - финал (ATP 250) F+
Cordoba Open, Кордоба

Петък 07.02
20:30 – 00:00 Тенис: Cordoba Open, Кордоба – I и II четвъртфинали (ATP 250) F+ / Sport+HD
00:00 – 04:30 Пряко: Тенис: Cordoba Open, Кордоба – III и IV четвъртфинали (ATP 250) F+ / Sport+HD

Неделя 09.02
00:00 – 04:30 Пряко: Тенис: Cordoba Open, Кордоба - полуфинали (ATP 250) F+ / Sport+HD

Понеделник 10.02
00:00 – 02:30 Пряко: Тенис: Cordoba Open, Кордоба - финал (ATP 250) F+ / Sport+HD
 


 




Още новини от
 
ТВ КАНАЛИ НА РОЗЕНФЕЛД и КО АД
11:00
Новини
11:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
11:00
"Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)