Пълна програма на Мондиал 2022

Сряда, 15 Юни 2022 11:43


Пълна програма на мачовете:

21 ноември

12:00 Сенегал - Нидерландия

15:00 Англия - Иран

18:00 Катар - Еквадор

21:00 САЩ - Уелс

22 ноември

12:00 Аржентина - Саудитска Арабия

15:00 Дания - Тунис

18:00 Мексико - Полша

21:00 Франция - Австралия

23 ноември

12:00 Мароко - Хърватия

15:00 Германия - Япония

18:00 Испания - Коста Рика

21:00 Белгия - Канада

24 ноември

12:00 Швейцария - Камерун

15:00 Уругвай - Южна Корея

18:00 Португалия - Гана

21:00 Бразилия - Сърбия

25 ноември

12:00 Уелс - Иран

15:00 Катар - Сенегал

18:00 Нидерландия - Еквадор

21:00 Англия - САЩ

26 ноември

12:00 Тунис - Австралия

15:00 Полша - Саудитска Арабия

18:00 Франция - Дания

21:00 Аржентина - Мексико

27 ноември

12:00 Япония -Коста Рика

15:00 Белгия - Мароко

18:00 Хърватия - Канада

21:00 Испания - Германия

28 ноември

13:00 Камерун - Сърбия

15:00 Южна Корея - Гана

18:00 Бразилия - Швейцария

21:00 Португалия - Уругвай

29 ноември

17:00 Еквадор - Сенегал, Нидерландия - Катар

21:00 Уелс - Англия, Иран - САЩ

30 ноември

17:00  Австралия - Дания, Тунис - Франция

21:00  Полша - Аржентина, Саудитска Арабия - Мексико

1 декември

17:00 Хърватия - Белгия, Канада - Мароко

21:00 Япония - Испания, Коста Рика - Германия

2 декември

17:00 Гана - Уругвай, Южна Корея - Португалия

21:00 Сърбия - Швейцария, Камерун - Бразилия

3 декември

17:00 Победител група А - Втори група В (49)

21:00 Победител група С - Втори група D (50)

4 декември

17:00 Победител група D - Втори група С (52)

21:00 Победител група В - Втори група А (51)

5 декември

17:00 Победител група Е - Втори група F (53)

21:00 Победител група G - Втори група H (54)

6 декември

17:00 Победител група F - Втори група E (55)

21:00 Победител група H - Втори група G (56)

9 декември

17:00 Победител мач 53 - Победител мач 54 (58)

21:00 Победител мач 49 - Победител мач 50 (57)

10 декември

17:00 Победител мач 55 - Победител мач 56 (60)

21:00 Победител мач 51 - Победител мач 52 (59)

 

13 декември

21:00 Победител мач 57 - Победител мач 58

14 декември

21:00 Победител мач 59 - Победител мач 60

17 декември

17:00 Мач за третото място

18 декември

17:00 Финал

 

 



 



Още новини от
 
ТВ КАНАЛИ НА РОЗЕНФЕЛД и КО АД
05:30
"Риболовни страсти: Непредсказуемата река Върбица" - риболовно предаване
04:00
Тенис: Мария Сакари - Беатриз Адад Мая (Rothesay Open Nottingham, Нотингам; WTA 250 - II четвъртфинал, повторение)