РЕАЛ НЕ СБЪРКА ПРИ ВИЗИТАТА СИ НА АТЛЕТИК (БИЛБАО), РАМОС ОТНОВО БЕЛЕЖИ

Неделя, 05 Юли 2020 17:34

Реал Мадрид продължава да бъде безпогрешен след подновяването на сезона в Ла Лига. В очаквания като най-тежък сблъсък за „белите“ до края на сезона, „кралският клуб“ победи Атлетик (Билбао) с минималното 1:0 като гост.

За пореден път в герой за „лос меренгес“ се превърна Серхио Рамос, който вкара единството попадение в мача в 72-та минута. Във втори пореден мач капитанът на Реал (Мадрид) бе точен от дузпа, отсъдена за нарушение на Дани Гарсия срещу Марсело. Така Рамос вкара 10-ия си гол от началото на сезона и вече има 99 попадения на клубно ниво в кариерата си. Той е само на един гол от изравняване на най-резултатната си кампания в кариерата – 11 точни изстрела, реализирани във всички турнири през миналия сезон.

С успеха, Реал Мадрид увеличи преднината си на върха в класирането на 7 точки пред втория Барселона, който обаче е с мач по-малко.

16:30
Новини
16:30
Тенис: Top Seed Open presented by Bluegrass Orthopaedics, Лексингтън - четвъртфинал (WTA International - повторение)