ВАЛЕНСИЯ ПАК НЕ СПЕЧЕЛИ И СЕ ОТДАЛЕЧИ ОТ ЕВРОПА

Неделя, 05 Юли 2020 12:42

Гранада и Валенсия записаха резултатно равенство – 2:2, в мач от 34-ия кръг на Ла Лига. Всички голове в срещата паднаха след почивката, като домакините откриха от дузпа, отсъдена за нарушение на Коклен срещу Карлос Фернандес. Потърпевшият беше точен от бялата точка в 61-ата минута, но само 90 секунди по-късно Ману Вайехо изравни резултата, като се възползва от грешка в отбраната на домакините.
Валенсия осъществи пълен обрат след неспасяем шут от дистанция, отправен от португалеца Гонсало Гедеш в 68-ата минута. “Лос Че” обаче също не успяха да задържат преднината, която взеха. Феде Вико изравни за андалусийци от пряк свободен удар 4 минути преди края на редовното време. Така двата отбора продължават да имат еднакъв актив от по 47 точки, а Валенсия, въпреки че сложи край на серия от 3 поредни загуби, се отдалечи от квота за Лига Европа през следващия сезон.

16:30
Новини
16:30
Тенис: Top Seed Open presented by Bluegrass Orthopaedics, Лексингтън - четвъртфинал (WTA International - повторение)