Спортна Програма за 01 - 07 Март






Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021

Понеделник 01.03
21:30 – 22:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
22:00 – 23:50 Пряко: Реал /М/ - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021, В паузата: Коментарно студио) Sport+HD
23:50 – 00:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Петък 05.03
22:00 – 00:00 Пряко: Валенсия - Виляреал (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Събота 06.03
15:00 – 17:00 Пряко: Валядолид - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
17:15 – 19:15 Пряко: Елче - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
19:30 – 21:30 Пряко: Кадис - Ейбар (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
21:30 – 22:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
22:00 – 23:50 Пряко: Осасуна - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021, В паузата: Коментарно студио) Sport+HD
23:50 – 00:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Неделя 07.03
15:00 – 16:50 Пряко: Уеска - Селта (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
16:50 – 17:10 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
17:15 – 19:05 Пряко: Атлетико /М/ - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021, В паузата: Коментарно студио) Sport+HD
19:05 – 19:25 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
19:30 – 21:30 Пряко: Реал /Сосиедад/ - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
22:00 – 00:00 Пряко: Атлетик /Б/ - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Понеделник 08.03
22:00 – 00:00 Пряко: Бетис - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Сряда 10.03
20:00 – 22:00 Пряко: Атлетико /М/ - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Петък 12.03
22:00 – 00:00 Пряко: Леванте - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Събота 13.03
15:00 – 17:00 Пряко: Алавес - Кадис (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
17:15 – 19:15 Пряко: Реал /М/ - Елче (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
19:30 – 21:30 Пряко: Осасуна - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
21:30 – 22:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
22:00 – 23:50 Пряко: Хетафе - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021, В паузата: Коментарно студио) Sport+HD
23:50 – 00:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Неделя 14.03
15:00 – 17:00 Пряко: Селта - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
17:15 – 19:15 Пряко: Гранада - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
19:30 – 21:30 Пряко: Ейбар - Виляреал (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
21:30 – 22:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
22:00 – 23:50 Пряко: Севиля - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021, В паузата: Коментарно студио) Sport+HD
23:50 – 00:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Понеделник 15.03
21:30 – 22:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
22:00 – 23:50 Пряко: Барселона - Уеска (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021, В паузата: Коментарно студио) Sport+HD
23:50 - 00:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Сряда 17.03
20:00 – 22:00 Пряко: Севиля - Елче (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Петък 19.03
22:00 – 00:00 Пряко: Бетис - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Събота 20.03
15:00 – 16:50 Пряко: Атлетик /Б/ - Ейбар (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
16:50 – 17:10 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
17:15 – 19:05 Пряко: Селта /Виго/ - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021, В паузата: Коментарно студио) Sport+HD
19:05 – 19:25 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
19:30 – 21:30 Пряко: Уеска - Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
22:00 – 23:50 Пряко: Валядолид - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Неделя 21.03
15:00 – 17:00 Пряко: Хетафе - Елче (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
17:15 – 19:15 Пряко: Валенсия - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
19:30 – 21:30 Пряко: Атлетико /М/ - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
21:30 – 22:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
22:00 – 23:50 Пряко: Реал /Сосиедад/ - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021, В паузата: Коментарно студио) Sport+HD
23:50 – 00:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
Qatar Total Open 2021, Доха (WTA 500)

Вторник 02.03
13:30 – 17:30 Пряко: Qatar Total Open 2021, Доха (WTA 500) F+ / Sport+HD
17:30 – 19:00 Пряко: Qatar Total Open 2021, Доха (WTA 500) F+
19:00 – 21:00 Пряко: Qatar Total Open 2021, Доха (WTA 500) F+ / Sport+HD

Сряда 03.03
13:30 – 21:00 Пряко: Qatar Total Open 2021, Доха (WTA 500) F+ / Sport+HD

Четвъртък 04.03
13:30 – 21:00 Пряко: Qatar Total Open 2021, Доха - четвъртфинали (WTA 500) F+ / Sport+HD

Петък 05.03
17:00 – 21:30 Пряко: Qatar Total Open 2021, Доха - полуфинали (WTA 500) Sport+HD

Събота 06.03
17:00 – 19:30 Пряко: Qatar Total Open 2021, Доха - финал (WTA 500) F+
Open 6ème Sens - Métropole De Lyon, Лион (WTA 250)

Петък 05.03
14:00 – 17:00 Пряко: Open 6ème Sens - Métropole De Lyon, Лион - четвъртфинали (WTA 250) F+ / Sport+HD
17:00 – 22:00 Пряко: Open 6ème Sens - Métropole De Lyon, Лион - четвъртфинали (WTA 250) F+

Събота 06.03
15:30 – 17:00 Пряко: Open 6ème Sens - Métropole De Lyon, Лион - полуфинали (WTA 250) F+
20:00 Тенис: Open 6ème Sens - Métropole De Lyon, Лион - полуфинали (WTA 250) F+
19:30 – 20:00 Пряко: Open 6ème Sens - Métropole De Lyon, Лион - полуфинали (WTA 250) F+

Неделя 07.03
16:30 – 19:00 Пряко: Open 6ème Sens - Métropole De Lyon, Лион - финал (WTA 250) F+
Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA 1000)

Понеделник 08.03
10:00 – 20:00 Пряко: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA 1000) F+ / Sport+HD
20:00 – 21:00 Пряко: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA 1000) Sport+HD

Вторник 09.03
10:00 – 17:30 Пряко: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA 1000) F+ / Sport+HD
17:30 – 19:00 Пряко: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA 1000) F+
19:00 – 21:00 Пряко: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA 1000) F+ / Sport+HD

Сряда 10.03
10:00 – 21:00 Пряко: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA 1000) F+ / Sport+HD

Четвъртък 11.03
12:00 – 21:00 Пряко: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай - четвъртфинали (WTA 1000) F+ / Sport+HD

Петък 12.03
15:00 – 19:30 Пряко: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай - полуфинали (WTA 1000) F+ / Sport+HD

Събота 13.03
17:00 – 19:30 Пряко: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай - финал (WTA 1000) F+
Abierto De Guadalajara, Гуадалахара (WTA 250)

Четвъртък 11.03
23:00 – 07:00 Пряко: Abierto De Guadalajara, Гуадалахара - четвъртфинали (WTA 250) F+ / Sport+HD

Събота 13.03
03:00 – 07:30 Пряко: Abierto De Guadalajara, Гуадалахара - полуфинали (WTA 250) F+ / Sport+HD

Неделя 14.03
03:00 – 05:30 Пряко: Abierto De Guadalajara, Гуадалахара - финал (WTA 250) F+ / Sport+HD
St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург (WTA 500)

Сряда 17.03
12:00 – 20:00 Пряко: St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург (WTA 500) F+ / Sport+HD
20:00 – 21:30 Пряко: St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург (WTA 500) F+

Четвъртък 18.03
12:00 – 20:00 Пряко: St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург (WTA 500) F+ / Sport+HD

Петък 19.03
12:00 – 20:00 Пряко: St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург - четвъртфинали (WTA 500) F+ / Sport+HD

Събота 20.03
13:00 – 15:00 Пряко: St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург - I полуфинал (WTA 500) F+ / Sport+HD
15:00 – 17:30 Пряко: St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург - II полуфинал (WTA 500) F+

Неделя 21.03
15:30 – 18:00 Пряко: St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург - финал (WTA 500) F+
Abierto GNP Seguros, Монтерей (WTA 250)

Петък 19.03
21:00 – 01:00 Пряко: Abierto GNP Seguros, Монтерей - I и II четвъртфинали (WTA 250) F+

Събота 20.03
02:00 – 06:00 Пряко: Abierto GNP Seguros, Монтерей - III и IV четвъртфинали (WTA 250) F+ / Sport+HD
23:00 – 03:30 Пряко: Abierto GNP Seguros, Монтерей - полуфинали (WTA 250) F+

Понеделник 22.03
00:30 – 03:00 Пряко: Abierto GNP Seguros, Монтерей - финал (WTA 250) F+ / Sport+HD
Miami Open presented by Itau, Маями (WTA 1000)

Сряда 24.03
17:00 – 23:30 Пряко: Miami Open presented by Itau, Маями (WTA 1000) F+/ Sport+HD

Четвъртък 25.03
17:00 – 01:30 Пряко: Miami Open presented by Itau, Маями (WTA 1000) F+/ Sport+HD

Петък 26.03
17:00 – 01:30 Пряко: Miami Open presented by Itau, Маями (WTA 1000) F+/ Sport+HD

Събота 27.03
17:00 – 01:30 Пряко: Miami Open presented by Itau, Маями (WTA 1000) F+/ Sport+HD

Неделя 28.03
18:00 – 02:30 Пряко: Miami Open presented by Itau, Маями (WTA 1000) F+/ Sport+HD

Понеделник 29.03
18:00 – 20:00 Пряко: Miami Open presented by Itau, Маями (WTA 1000) F+/ Sport+HD
20:00 – 21:30 Пряко: Miami Open presented by Itau, Маями (WTA 1000) Sport+HD
21:30 – 06:00 Пряко: Miami Open presented by Itau, Маями (WTA 1000) F+/ Sport+HD

Вторник 30.03
20:00 – 22:00 Пряко: Miami Open presented by Itau, Маями - I четвъртфинал (WTA 1000) F+/ Sport+HD

Сряда 31.03
02:00 – 04:00 Пряко: Miami Open presented by Itau, Маями - II четвъртфинал (WTA 1000) F+/ Sport+HD
20:00 – 22:00 Пряко: Miami Open presented by Itau, Маями - III четвъртфинал (WTA 1000) F+/ Sport+HD

Четвъртък 01.04
02:00 – 04:00 Пряко: Miami Open presented by Itau, Маями - IV четвъртфинал (WTA 1000) F+/ Sport+HD
22:00 – 00:30 Пряко: Miami Open presented by Itau, Маями - I полуфинал (WTA 1000) F+/ Sport+HD

Петък 02.04
03:30 – 06:00 Пряко: Miami Open presented by Itau, Маями - II полуфинал (WTA 1000) F+/ Sport+HD
 


 




Още новини от
 
ТВ КАНАЛИ НА РОЗЕНФЕЛД и КО АД
04:00
"Изкуството - тогава, сега и завинаги: Деца - таланти" - 134 еп., предаване за изкуство
01:50
Тенис: Кристина Младенович - Паула Бадоса (Open 6eme Sens - Metropole De Lyon, Лион; WTA 250 - II четвъртфинал, повторение)
04:00
Футбол: Виляреал - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)