"Наслука: С приятели на Жребчево" - риболовно предаване
00:00
"Чипровските килими - една красива приказка" - документален филм
01:00
"Магията на Рожен" - документален филм
02:00
"Български надежди" - 54 еп., документална поредица за талантливите деца в България
03:30
"Ловци на мигове: Вера Гоцева" - 12 еп., документална поредица за фотография
04:00
"Изкуството - тогава, сега и завинаги: Аделина Йотова" - 26 еп., предаване за изкуство
04:30
"На лов: 120 годишнина СЛР - Стара Загора" - предаване за лов
05:00
"Риболовни страсти: Непредсказуемата река Върбица" - риболовно предаване
05:30
"Авто-мото хоби" - 53 еп., предаване за автомобили
06:30
"Видимо и Невидимо - Бизнес клуб" - икономическо предаване (повторение от 10.05)
07:00
"Форумът на античния Филипопол" - документален филм
07:30
"Кулинар" - 20 еп., кулинарно предаване
08:00
"В кухнята на баба... и още нещо: Традиция в кухнята на село Бял кладенец" - 40 еп., кулинарно предаване
08:30
"Моето куче: Киноложки изложби - Калояново 2020" - документална поредица
09:00
"Острие: Живата традиция" - 2 еп., документален филм за българското ножарство
09:30
"Изкуството - тогава, сега и завинаги: Момчил Мирчев" - 13 еп., предаване за изкуство
10:30
"Истории от музея: Наследството на бусинските майстори" - 17 еп., документална поредица
11:00
"Работно време: Сценограф" - забавно-информационно предаване
11:30
Тенис: Виктория Томова - Камила Джорджи (Rothesay International Eastbourne, Истборн; WTA 500 - I четвъртфинал, повторение)
12:00
Тенис: Петра Квитова - Хариет Дарт (Rothesay International Eastbourne, Истборн; WTA 500 - II четвъртфинал, повторение)
13:20
Тенис: Елена Остапенко - Камила Джорджи (Rothesay International Eastbourne, Истборн; WTA 500 - II полуфинал, повторение)
15:00
"Моето куче: Киноложки изложби - Шампионат на български породи кучета - Вършец 2014" - документална поредица
16:30
"Видимо и Невидимо - Диалози за вярата с архиепископ Христо Писаров" - предаване за вярата (повторение от 01.06)
17:00
"Меджиди табия" - II част, документален филм
17:30
Тенис: Екатерина Александрова - Вероника Кудерметова (Libema Open, Хертегенбош; WTA - I полуфинал, повторение)
18:00
Тенис: Екатерина Александрова - Арина Соболенко (Libema Open, Хертегенбош; WTA - финал, повторение)
19:30
"Риболовни страсти: Шарани на див водоем" - риболовно предаване
21:00
"Риболовен филм: С бомбарда край Резово" - риболовно предаване
22:00
"На лов: Излет за хищници в село Караджово" - предаване за лов
23:00
"Авто-мото хоби" - 54 еп., предаване за автомобили
23:30